KONST / Litografier / Färglitografi 12009246
nr 1200 9246
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 19:53:05
24/8 21:32:57
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén